ZĽAVA 50 % na plánované sedacie súpravy v našich predajniach

ZĽAVA 50 % na plánované sedacie súpravy v našich predajniach

Naspäť

06. 06. 2019

V našich predajniach plánujeme sedacie súpravy na mieru každého domova, a preto vám prinášame pár užitočných tipov, ako si vybrať tú pravú. V prvom rade si dôkladne zmerajte miesto pre sedaciu súpravu určené. Zvážte umiestenie v priestore (súprava musí mať v tomto prípade určite čalúnený chrbát) alebo umiestnenie pri stene. Sedaciu súpravu si môžete naplánovať v jednej línii, do tvaru U, L a môžete ju doplniť o ďalšie elementy – trojsedák, dvojsedák, kreslo alebo taburet. Ujasnite si základnú predstavu o farbe a materiálu, a prípadne ďalších funkciách, ktoré má vaša nová sedacia súprava mať.

Ponúkame široké množstvo poťahov v rôznych farbách a materiáloch - koža, látka, ekokoža alebo ich kombinácia. Úložné priestory sa môžu nachádzať v rôznych častiach súpravy, ale i v taburete alebo kresle. Rozklad na lôžko môže mať rôzne prevedenia a veľkosti. Doplnkom sú tiež relaxačné funkcie v oporných častiach, vrátane mechanického alebo elektrického polohovania sedu či podhlavníkov.

Pokiaľ chcete, aby vám sedacia súprava ladila s priestorom, prineste kúsok závesu alebo aspoň vyfoťte farebnosť tkaní, stien, podlahy a súčasného nábytku v miestnosti, ktorú zariaďujete. O všetky predstavy a želania sa podeľte s našim predajcom. Látku, ktorou je sedacia súprava čalúnená, si môžete objednať navyše ako metráž pre doladenie interiéru vo forme vankúšikov, závesov či plédu.

Navštívte jednu z našich predajní a naplánujte si u nás sedaciu súpravu presne na mieru vášho domova.

Sleva 50%

Podmienky akcie

Ponuka platí od 8.6. do 9.6. 2019 vo všetkých predajniach ASKO - NÁBYTOK v SR.

Z každého nákupu plánovanej sedacej súpravy bude odpočítaná zľava 50 % z odporúčaných maloobchodných cien. Nevzťahuje sa na akciový a už zľavnený tovar a elektrospotrebiče. Platí iba na novo uzatvorené zákazky. Zľavy nie je možné kombinovať ani sčítať. Vyplatenie zľavy v hotovosti nie je možné.