Kde si chcete objednávku vyzdvihnúť?

Chcete si objednávku vyzdvihnúť?

Nová predajňa v Prešove je otvorená!

Naspäť

30. 07. 2020

Navštívte nás na adrese Rusínska 15235/11, Prešov - Sekčov.

Otváracie hodiny
Po-Ne - 09:00 - 20:00

Navštívte naše najväčšie kuchynské štúdio na Slovensku

Špeciálna otváracia ponuka

Akciový leták pre Prešov
Pozrite si náš akciový leták a využite výhodné akcie, ktoré sme pre Vás pripravili k otvorenie novej predajne.

PRELISTOVAŤ LETÁK

Kúp 3 zaplať iba 2
Vylaďte svoju domácnosť k dokonalosti! Využite akcie na všetky bytové doplnky, koberce a svetlá. Tieto maličkosti robia domov tým čím je.

0% úrok na sedacie súpravy
Dlho ste premýšlali nad novou sedaciou súpravou? Ideálny čas je práve teraz! S 0% úrokom si splátky môžete rozložit, ako Vám bude vyhovovať a nezaplatíte nič naviac.

50% zľava na plánované kuchyne
Čo viac si priať než plánovanú kuchyňu, presne podľa vašich predstav. Teraz ju dostanete naviac s 50% zľavou. Vy sa tak nebudete musieť o nič starať a naviac ušetríte!

Až 70% zľava na záhradný nábytok
Tráviť väčšinu letných dní u seba na záhrade bude tento rok zrejme veľa z nás. Vybavte si záhradu našim nábytkom so zľavou až 70%. S našim nábytkom si leto naozaj užijete.

O nás

Sme súčasťou rodinnej podnikovej skupiny PORTA so sídlom v Nemecku. Medzi tuzemských predajcov nábytku, patríme od roku 2006, kedy sme otvorili svoju prvú predajňu v Nitre. Zásadný dôraz kladieme na spokojnosť zákazníkov, preto neustále zlepšujeme svoje služby na základe vaších podnetov a upravujeme predajne podľa najnovších trendov.

S otvorením predajne v Prešove dúfame, že budeme Vám zákazníkom zase o trochu bližšie, zároveň tým chceme prispieť k zvyšovaniu vašej spokojnosti, ale aj zamestnanosti v našej krajine, vďaka ponuke nových pracovných miest v predajniach ASKO – NÁBYTOK.

Na predajni v Prešove, na vás čakajú bytové doplnky, kuchyne na mieru a predovšetkým široký sortiment nábytku. Nesmie chýbať ani kompletná ponuka nadväzných služieb, ako je doprava nábytku, odborná montáž, možnosť splátkového nákupu, záručný aj zákaznícky servis a v neposlednom rade, aj garancia najnižšej ceny.

V našich predajniach si zo širokého sortimentu vyberie náročný zákazník, ale aj ten, ktorý zariaďuje svoje prvé bývanie. Na svoje si príde každý, kto hľadá kvalitu, ale aj výborný servis.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac info