Kde si chcete objednávku vyzdvihnúť?

Chcete si objednávku vyzdvihnúť?

O spoločnosti ASKO - NÁBYTOK

Spoločnosť ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. vstúpila na slovenský trh v novembri v roku 2006. Svoju prvú predajňu otvorila v Nitre. Postupným rozšírením pôsobenia do ďalších slovenských miest sme vytvorili príležitosť väčšiemu počtu zákazníkom pre ich spokojný nákup.

Keďže kráčame s dobou a naším cieľom je splniť želania všetkých zákazníkov, spustili sme v roku 2010 internetový obchod, ktorý ponúka možnosť nákupu i zákazníkom, pre ktorých je dostupnosť našich predajní príliš veľká na to, aby ju osobne navštívili.

Od polovice roku 2011 patrí spoločnosť ASKO – NÁBYTOK k podnikovej skupine PORTA, ktorá má svoje sídlo v meste Porta Westfalica v Nemecku. Týmto prevzatím prišlo ku zmene vo vedení spoločnosti a tiež k významnému zlepšeniu našich služieb, ktoré sa snažíme stále zlepšovať podľa podnetov od Vás, zákazníkov.

Na základe skúseností a úspechu celej spoločnosti prišlo k prestavbám všetkých predajní ASKO – NÁBYTOK.

V súčasnej dobe prevádzkujeme týchto 6 veľkých predajní nábytku a internetový obchod:


Rozloha predajní je v priemere 6000 m2. Všetky predajne ponúkajú svojím zákazníkom veľmi široký sortiment nábytku, a to ako nábytok v modernom dizajne, tak v klasickom prevedení. Ponúkame úplný nábytkársky sortiment vrátane kancelárskeho nábytku a taktiež bohatý výber bytových doplnkov. Samozrejmosťou sú komplexné služby zákazníkom – splátkový predaj, platba kartami, poradenstvo, zákaznícky servis, doprava, montáž atď.

Príďte sa presvedčiť o ponúkanom širokom sortimente a našich dobrých službách do predajní aj Vy alebo využite výber v našom E-shope.

Príďte sa pozrieť a přesvedčiť o tom, ako výborne môže vyzerať prepojenie nemeckej kvality a slovenského ducha.

Plánujeme ďalšie rozširovanie svojej obchodnej siete. Chceme tým prispieť ku zvyšovaniu spokojnosti našich zákazníkov a zároveň tiež prostredníctvom ponuky nových pracovných miest v našich predajniach aktívne pomáhať ku zvyšovaniu zamestnanosti v našej krajine.

Tešíme sa na Vás v našich predajniach.

Vedenie spoločnosti ASKO – NÁBYTOK


Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac info