Kde si chcete objednávku vyzdvihnúť?

Chcete si objednávku vyzdvihnúť?

Pre médiá

Zaujímajú Vás informácie o našej spoločnosti, chcete o nás napísať alebo s nami spolupracovať? Neváhajte sa nám ozvať na nižšie uvedené kontakty a dohodneme sa!

Romana Francková
Telefon: +420 734 231 343
E-mail: franckova@know.cz

Jakub Koutek
Telefon: +420 774 547 902
E-mail: koutek@know.cz

Tlačové správy

Zistite, čo sa u nás aktuálne deje.

  • 08.10.2019 – Kúpte si svoju kuchyňu snov
  • 02.10.2019 – Jesenné inšpirácie pre váš domov
  • 13.08.2019 – Slováci a Česi investujú pri výbere kuchyne do kvality
  • 08.07.2019 – Aktuálne trendy pri vybavení obývacej izby
  • 12.06.2019 – Zlepšite svoj spánok

O spoločnosti ASKO – NÁBYTOK

ASKO – NÁBYTOK patrí medzi najväčších domácich predajcov nábytku už od roku 2006, kedy bola otvorená jeho prvá predajňa v Nitre. V súčasnej dobe ponúka bytové doplnky, kuchyne na mieru, ale aj ďalší široký sortiment nábytku v modernom dizajne či klasickom prevedení celkovo v 7 obchodoch po celej Slovenskej republike. V každej predajni zároveň nájdete aj kompletnú ponuku nadväzných služieb: dopravu nábytku, odbornú montáž, možnosť splátkového nákupu, záručný aj zákaznícky servis, a v neposlednom rade, aj garanciu najnižšej ceny.

Od roku 2010 je sortiment ASKO – NÁBYTKU k dispozícii aj on-line, na e-shope spoločnosti, s doručením po celej Slovenskej republike. Počas marca 2019 bola zároveň spustená aj nová služba Click & Collect, ktorá umožňuje pohodlný nákup on-line a jeho následné osobné vyzdvihnutie vrátane platby na ktorejkoľvek predajni.

Spoločnosť kladie zásadný dôraz na spokojnosť zákazníkov, preto neustále zlepšuje svoje služby na základe vašich podnetov a upravuje predajne podľa najnovších trendov. V roku 2018 bol otvorením pilotnej predajne v Bratislave zavedený nový moderný koncept predajní, na základe ktorého sa postupne zmení vzhľad všetkých pobočiek. Zákazníci tak budú môcť nakupovať v moderných, priestranných, vzdušných a vzhľadovo veľmi príjemných predajniach, ktorých priemerná plocha je 6000 m2.

V ďalších rokoch plánuje spoločnosť aj ďalšie rozširovanie svojej obchodnej siete. Chce tým prispieť k zvyšovaniu vašej spokojnosti, ale aj zamestnanosti v našej krajine vďaka ponuke nových pracovných miest v predajniach ASKO – NÁBYTOK.

Od roku 2011 patrí spoločnosť ASKO – NÁBYTOK k podnikovej skupine PORTA so sídlom v Nemecku. Konateľom spoločnosti pre CZ a SK trh je Michal Moureček.

V predajniach ASKO – NÁBYTOK si zo širokého sortimentu vyberie náročný zákazník, ale aj ten, ktorý zariaďuje svoje prvé bývanie. Na svoje si príde každý, kto hľadá kvalitu, ale aj výborný servis.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac info