Kde si chcete objednávku vyzdvihnúť?

Chcete si objednávku vyzdvihnúť?

Sedacie súpravy a pohovky výhodne práve teraz v e-shope!

Naspäť

18. 02. 2019

Od 18.2 do 24.2 môžete využiť zľavu 10% navyše na nákup sedacej súpravy a pohovky v našom e-shope!

Užívajte si domácu pohodu v spoločnosti komfortnej sedacej súpravy alebo príjemnej pohovky. Moderné, praktické, nadčasové i trendy, jedna z našej ponuky bude pre Vás určite tá, ktorá Vám sadne! V našom e-shope máme pre Vás široký výber sedacích súprav a pohoviek v jednej línii, rohových, do tvaru U alebo L.

Vyberať si môžete nielen z rôznych farebných prevedení, ale aj z poťahových materiálov, k dispozícii je Vám látka, koža, ekokoža alebo ich kombinácia. Samozrejmosťou sú aj vlastnosti a funkcie ako čalúnenie chrbta, rozklad na lôžko, úložný priestor alebo relaxačné a polohovateľné funkcie.

Podmienky akcie

Ponuka platí od 18.2 do 24.2 alebo do vypredania zásob v našom e-shope www.asko.sk a to – pokiaľ nie je pri konkrétnom tovare uvedené inak, až do vypredania tovaru skladom. Zľavy sa odpočítajú z aktuálnych predajných cien a nie je možné ich kombinovať ani sčítať s ďalšími akciovými ponukami. Platí iba pre novo uzatvorené zákazky. Nevzťahuje sa na akciový tovar z letáku a výpredaje.

Predajne ASKO - NÁBYTOK

Bratislava, Trenčín, Nitra, Poprad, Košice, Prievidza.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac info