Štýlovo a do posledného detailu

Štýlovo a do posledného detailu

Naspäť

27. 10. 2022

Vybavte si svoj domov niekoľkými doplnkami, ktoré vám vnesú kúzelnú vianočnú atmosféru. Každá miestnosť si zaslúži v predvianočnom čase nový šat. Kuchynskí pomocníci, detaily do obývačky aj spálne. Nebojte sa tmavých farieb, výrazných vzorov ani nevšedných kúskov.

Zababušte sa

Sledovanie rozprávok bez teplej deky a čaju? To by snáď ani nešlo. Vyberte si zo širokej ponuky našich prikrývok tú pravú. Flanelové, flísové, alebo z polyesteru. Veľa farieb, vzorov i veľkostí. Tú pravú nájdete vždy a vianočné leňošenie bude hneď príjemnejšie.

Chladné večery v teple

Zima sa blíži a s ňou aj chladné večery. Nepodceňte to a kúpte si správne periny. V našej ponuke nájdete mnoho variantov, od bavlnených perín, po antibakteriálne či voňavé kusy.

Nezabudnite všetko doplniť tematickými obliečkami a prikrývkou cez posteľ. Tieto Vianoce budú hlavne o odpočinku, tak si doprajte to najlepšie.

Kuchyňa bez chybičky

Radi pečiete pečivo a trávite čas v kuchyni? Na Vianoce sa vám bude určite hodiť pár kuchynských doplnkov či spotrebičov. Uľahčia vám nielen prácu, ale pomôžu aj s časom.

Všetko pôjde rýchlejšie a lepšie.

Vyberať môžete medzi všemožnými držiakmi, háčikmi či regálmi, až po spotrebiče ako šľahače, rýchlo varné kanvice či mixéry a množstvo ďalších.

Predajne ASKO - NÁBYTOK

Bratislava, Trenčín, Nitra, Poprad, Košice, Prievidza, Banská Bystrica, Prešov.