Jar má zelenú

Jar má zelenú

Naspäť

07. 04. 2022

Milujete prechádzky jarnou prírodou, ktorá sa prebúdza do sviežich farieb a prekypuje energiou? Poradíme, ako vniesť jarnú pohodu aj do vášho domova, z ktorého sa tak razom stane oáza pokoja a relaxácie.

Nech prehovoria kvety

Rozmanité, pestrofarebné kvety pristanú každému interiéru.

Záleží len na vás, či dáte prednosť čerstvým rezaným kvetom, ktorých pôvab môžete ešte zdôrazniť štýlovou vázou alebo siahnete po doplnkoch s kvetinovými motívmi, ktoré premenia akýkoľvek kút na rozkvitnutú záhradu.

Do jarného kabátika môžete prezliecť dekoračné vankúšiky, závesy, ale tiež napríklad kvetináče. Kombinujte svieže zelené, žlté a oranžové tóny, alebo stavte na jeden z nich.

Veselá Veľká noc

K jari neodmysliteľne patria veľkonočné sviatky, ktoré sú späté s mnohými tradíciami a zvykmi.

Prežite ich v kruhu rodiny a naplňte domov pohodou a radosťou. Aj s tým vám môžu pomôcť roztomilé doplnky a dekorácie v podobe rozkošných zajačikov, kuriatok, ovečiek či maľovanej kraslice s veselými motívmi.

Nebojte sa ani pestrých farieb, ktoré rozžiaria miestnosť a zaplnia ju pocitom tepla. Stačia len drobné akcenty, napríklad na obruse alebo prestieraní.

Sviatočné stolovanie môžete ozvláštniť aj originálnymi svietnikmi, misami a táckami, vďaka ktorým jar doslova vtrhne aj k vášmu stolu.

Predajne ASKO - NÁBYTOK

Bratislava, Trenčín, Nitra, Poprad, Košice, Prievidza, Banská Bystrica, Prešov.