Predajne sa menia na výdajné miesta, nakupujte online s možnosťou okamžitého vyzdvihnutia ZADARMO.

Splátky Quatro

Keď ešte nemáte Quatro Kartu

Na nákupy do 1000 € vám stačí len občiansky preukaz!* Ak sa chystáte nakúpiť od 1 000 € – 5 000 €, budete potrebovať nasledujúce doklady:

Zamestnaný občan

Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a kópiu aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ ALEBO potvrdenie zamestnávateľa o príjme.

Živnostník

Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO ALEBO potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné.

Dôchodca

Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a rozhodnutie (výmer) o priznaní alebo zvýšení alebo znížení dôchodku ALEBO kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ ALEBO potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku.

Pri nákupe nad 5 000 € je klient posudzovaný individuálne.


Po schválení financovania splátkovou spoločnosťou (zmluva je v stave podpísaná), zákazník obdrží potvrdenie objednávky z E-shopu www.asko.sk s vyčíslením výšky akontácie a poskytnutého splátkového úveru.

Akontáciu zákazník uhradí formou dobierky vodičovi pri prevzatí tovaru.

* Pri posudzovaní klienta má Spoločnosť právo vyžiadať si aj ďalšie doklady.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac info