Ten správny čas na relax

Ten správny čas na relax

Naspäť

27. 10. 2022

Vianoce sú sviatky pokoja, pohodlia a času stráveného s rodinou. Spríjemnite si ich kvalitným spánkom a pohodlným leňošením pri rozprávkach. Veď kedy inokedy si nájsť pre seba chvíľku času, než práve cez Vianoce. Čas sa na okamih zastaví a vy si môžete dopriať pohodu v teple vášho domova. Všetko, čo je na to potrebné, nájdete u nás!

Leňošte správne

Matrac je základ! Preto pri vyberaní buďte veľmi dôkladní a využite možnosti širokej ponuky. U nás si môžete vyskúšať matrace taštičkové, pružinové, penové či zvoliť dokonca sety matracov pre viacerých členov domácnosti. Váš spánok bude určite kvalitnejší a na vianočné dni sa tak budete tešiť ešte viac.

Vaša spálňa nikdy nevyzerala lepšie

Potrebujete viac úložného priestoru, pretože každoročné vianočné upratovanie sa blíži? Šatníkové skrine sú skvelým pomocníkom. Vyberať môžete zo širokej ponuky materiálov, vzhľadov aj veľkostí. Každá je iná, ale každá perfektná. Uložíte nielen svoje oblečenie, ale zmestia sa vám do nej aj náhradné obliečky, deky či obrusy na jedálenský stôl. Priestor spálne pekne zaplní, a zároveň sa vám nebudú zbytočnosti váľať všade naokolo. Vaša oáza odpočinku tak bude vyzerať vždy skvele upratane.

Chvíľka pre seba

Každá žena túži po toaletnom stolíku. U nás ich v ponuke nájdete hneď niekoľko.

Farebné, biele či z prírodného dreva, jednoducho mnoho variantov a farieb.

Pripravte sa k štedrovečernému stolu v pokoji a s gráciou z pohodlia svojho stolčeka a užite si chvíľku pre seba.

Predajne ASKO - NÁBYTOK

Bratislava, Trenčín, Nitra, Poprad, Košice, Prievidza, Banská Bystrica, Prešov.