Kde si chcete objednávku vyzdvihnúť?

Chcete si objednávku vyzdvihnúť?

SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENIA

Naspäť

16. 05. 2018

SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENIA - ÚROK 0%

Ponuka platí od 17. 5. do 31. 5. 2018 vo všetkých predajniach ASKO - NÁBYTOK v SR, vrátane e-shopu www.asko.sk.

Túžite po tom, aby ste bývali štýlovo a moderne, mali skrátka domov ako lusk? Hľadáte možnosť ako zariadiť vaše bývanie výhodne bez tlaku na váš rozpočet a peňaženku? V našich predajniach a e-shope si teraz môžete zakúpiť váš vysnívaný nábytok na splátky s 0% úrokom. Nezaplatíte tak ani cent navyše!

Výhodou je, že sa u nás zariadite od A po Z! V našom špecializovanom kuchynskom štúdiu vám naplánujeme kuchyňu na mieru. V oddelení sedacích súprav si vyberiete a prispôsobíte sedačku na mieru, podľa vašich možností a preferencií. Do obývacej izby si vyberiete trendy stenu, konferenčný stolík a ďalšie doplnky podľa vašich predstáv. V sekcii spální si vyberiete kvalitnú posteľ, komodu či praktickú šatníkovú skriňu.

A to nie je všetko! U nás vám zariadime i predsieň, detskú izbu, kanceláriu a jedáleň. Stačí náš navštíviť v jednej z našich predajní alebo môžete nakupovať v našom e-shope z pohodlia domova.

Podmienky akcie

NEZAPLATÍTE NIČ NAVYŠE!

V predajniach ASKO - NÁBYTOK je nutné zložiť 10% akontáciu z celkovej hodnoty kúpnej zmluvy. Bližšie informácie Vám poskytnú predajcovia finančných služieb v každej predajni.

V e-shope uhradíte akontáciu 10% z celkovej ceny objednávky formou dobierky pri doručení tovaru kuriérovi a zvyšok v 9 splátkach po 10% mesačne. Zmluva musí byť schválená v splátkovej spoločnosti a podpísaná zákazníkom do 31. 5. 2018 do 20:00 hod.

Leták 0% úrok

0% úrok

Nákup na splátky Quatro

Nakupujte na splátky so spoločnosťou Quatro - viac informácií o platbe Quatro tu.

Predajne ASKO - NÁBYTOK

Bratislava, Trenčín, Nitra, Poprad, Košice, Prievidza.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac info