Kde si chcete objednávku vyzdvihnúť?

Chcete si objednávku vyzdvihnúť?

Kuchynské štúdiá

Top line

Top line

Variabilný program nadštandardných kuchýň na mieru pre náročnú klientelu..

prezrieť
Best line

Best line

Značkový rad kuchýň na mieru s praktickými riešeniami podľa priania zákazníka.

prezrieť
Asko line

Asko line

Najširší rad plánovaných kuchýň na mieru s ponukou úplne pre každého.

prezrieť
Eco line

Eco line

Špeciálny rad kuchýň, ktorý ponúka lacnejší variant plánovanej kuchyne na mieru.

prezrieť
Speed line

Speed line

Rad kuchýň na mieru, ktoré môžete mať doma naozaj rýchlo.

prezrieť

Výbava a ergonómia kuchýň

Závesné skrinky

Štúdiá Porta predstavujú rôzne varianty závesných skriniek. Od úplne jednoduchých a klasických až po špeciálne presvetlené a mechanické skrinky. V ponuke sú desiatky variantov, ktoré si môžete vyskúšať v rámci štúdií PORTA v techno kóji.

Zásuvky

Jednotlivé rady kuchýň Porta možno kombinovať s rôznymi zásuvkami, ktoré môžu byť vybavené širokou škálou zásuvných mechanizmov, od tých úplne jednoduchých až po sofistikované systémy doplnené o výsuvy, tlmenie alebo brzdiace mechanizmy.

Spotrebiče

Jednotlivé rady kuchýň Porta možno doplniť rôznymi spotrebičmi podľa želania a nárokov zákazníkov. Ponúkame celý rad renomovaných značiek elektrospotrebičov, ktoré sú dostupné nielen ako samostatne stojace, ale sú prispôsobené aj pre vstavané prevedenie. Ponuka elektrospotrebičov môže byť súčasťou plánovania Vašej novej kuchyne na mieru.

Typy kuchýň

Štúdiá kuchýň Porta ponúkajú všetky typy kuchýň. Klasické, moderné, rustikálne či extravagantné prevedenie podľa Vašich prianí a možností. Každý si môže vybrať zo širokého spektra farieb, vzorov, usporiadaní a kombinácií a zvoliť si vzhľad predných plôch, korpusov, pracovných dosiek, podstavcov, osvetlenia a doplnkov.

Rady kuchýň

Prezrieť

Spotrebiče

Prezrieť

Drezy a batérie

Prezrieť

Katalóg

Prezrieť

Prečo Porta?

Kuchynské štúdiá PORTA sú novým projektom nemeckej spoločnosti PORTA, ktorá je na trhu už viac ako 50 rokov a ponúka svojim zákazníkom celú škálu nábytku, bytových doplnkov a najmä kuchýň na mieru. Spoločnosť PORTA zakúpila pred piatimi rokmi sieť predajní ASKO Nábytok v Čechách i na Slovensku a celá sieť týchto predajní prešla za posledné roky značným vývojom a zmenami.

Čo od Vás potrebujú naši špecialisti vedieť?
 • Veľkosť, teda rozmery miestnosti a jej dispozičné usporiadanie vrátane umiestnenia okien a dverí. Budeme radi, ak nám prinesiete aj fotografie danej miestnosti.
 • Informácie o prípojkách vody, elektriny, plynu a vykurovacích telesách, skrátka o všetkom, na čo musí byť pri plánovaní braný ohľad.
 • Vašu predstavu o:
  • farebnom a materiálovom prevedení predných strán a korpusov, pri ktorých si môžete vyberať zo širokej ponuky vzoriek z viac ako tisíc rôznych druhov; tieto vzorky si môžete prehliadnuť v našich kuchynských štúdiách PORTA
  • rozmiestnení skriniek a vnútornom vybavení – všetky technické možnosti si môžete vyskúšať v techno kóji v štúdiu PORTA
  • prevedení pracovnej dosky, vrátane typov úchytiek a ďalších doplnkov (drezy, drezové batérie, drviče odpadu a pod.); širokú ponuku, zahŕňajúcu viac než sto rôznych typov, si môžete pozrieť v našich kuchynských štúdiách PORTA
  • kuchynských spotrebičoch, pre ktoré nemusíte chodiť nikam inam! Ak budete chcieť využiť ponuku kompletného zaistenia, radi Vám ponúkneme aj celý rad značkových elektrospotrebičov

Techno kóje

V rámci kuchynského štúdia PORTA prezentujeme našim zákazníkom tzv. techno kóju. Techno kója je predvádzací priestor, kde si každý zákazník môže vyskúšať všetky technické riešenia, ktoré ponúkame pre jednotlivé rady našich kuchýň na mieru PORTA. Môžete si napríklad vyskúšať rozdiel medzi zásuvkou s dojazdom a tlmením a bez týchto zariadení. Ďalej si môžete otestovať rôzne formy výsuvných systémov. Okrem toho máte možnosť doplniť si kuchyňu rôznymi prvkami vnútornej výbavy, či ďalšími drobnosťami, na ktoré pri prvom riešení novej kuchyne na mieru často buď zabúdame, resp. vôbec netušíme, aké vymoženosti sú dnes vďaka technickému pokroku na trhu dostupné. Nechýba ani prezentácia osvetlenia, zásuvkových panelov alebo policového systému.

Vysoká variabilita podľa priania zákazníka

Kuchyne na mieru PORTA môžu mať rôzne priestorové usporiadanie: lineárne (rovné), paralelné (dvojstranné), rohové (tvar L alebo U), ostrovčekové alebo poloostrovčekové (tvar G). Dizajn kuchyne tvorí čelná strana + korpus + pracovná doska + sokel + úchytky + drez + drezová batéria + … = to všetko môžete vzájomne kombinovať a vybrať si zo stoviek až tisícov rôznych variantov. Vytvoríte si tak kuchyňu úplne podľa svojich predstáv!

Vysoká kvalita materiálov a surovín

Vďaka päťdesiatročnej skúsenosti s výrobou kuchýň na mieru PORTA spolupracujeme s najlepšími dodávateľmi a výrobcami len tých najkvalitnejších materiálov a surovín. Vďaka týmto prednostiam máme pre našich zákazníkov aj viacročné garancie a záruky na konkrétne prvky každej kuchyne na mieru. V niektorých prípadoch sa jedná aj o celoživotnú záruku.

Tisíce spokojných zákazníkov

Kvalitné kuchyne na mieru PORTA a služby spojené so spracovaním individuálnej ponuky – 3D vizualizácie, doprava, montáž, na ktorú samozrejme poskytujeme tiež záruku – sú výsledkom päťdesiatročných skúseností a dôvodom spokojnosti tisícov zákazníkov. Navyše, takmer neobmedzenú možnosť výberu podľa individuálnych požiadaviek širokého spektra našich zákazníkov prináša ponuka piatich modelových radov kuchýň.

50 rokov skúseností a praxe

Spoločnosť PORTA je na trhu s kuchyňami už viac ako 50 rokov. Táto dlhá história a tradícia prináša kvalitu a úspech v predaji kuchýň pod vlastnou značkou. Preto sa spoločnosť ASKO Nábytok rozhodla existujúce štúdiá zmeniť na kuchynské štúdiá PORTA a po novom predstavuje túto kvalitu a tradíciu aj na slovenskom trhu. Kvalitné kuchyne na mieru a aj služby sú zárukou úspechu, ktorý je našim hlavným cieľom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac info